İhale Duyuruları

29

May

2023

Adıyaman Bölge Müdürlüğün Kapsam İçi Personel Alımı Sınav İlanı

TÜRKİYE PETROLLERİ A.O. GENEL MÜDÜRLÜĞÜ PERSONEL ALIMI HAKKINDA DUYURU

 

 Konu: Adıyaman Bölge Müdürlüğün Kapsam İçi Personel Alımı Sınav İlanı

  

Ortaklığımız ülkemizin enerji bağımsızlığına giden yolda hız kesmeden arama ve üretim faaliyetlerini sürdürerek, ülkemizin hidrokarbon kaynaklarının milletin emrine sunulması görevini yürütmeye azim ve kararlılıkla devam etmektedir. TPAO’nun yurdun dört bir yanında ve mavi vatanda artan faaliyetlerine bağlı olarak personel ihtiyacı doğmuştur. Bu ihtiyacın karşılanması için TPAO Adıyaman Bölge Müdürlüğüne toplam 48 (MYO mezunu işçi) personel alımı yapılacaktır.

 

ALIMLARDA UYGULANACAK USUL VE ESASLAR

 

     1 - Personel alımı, Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik hükümleri uyarınca gerçekleştirilecektir.

 

     2 - Başvurular;

 

  • 13 Üretim Operatör Yardımcısı (İŞKUR Kod/00007553507) ile 3 Elektrikçi (İŞKUR Kod/00007553632) unvanları için “Adıyaman, Hatay, Adana, Diyarbakır, Malatya, Kahramanmaraş, Gaziantep, Osmaniye, Şanlıurfa, Kilis, Elazığ”,

 

  • İlişikte detayları yer alan diğer 32 kişilik personel ihtiyacımızın ise “Adıyaman”,

 

ili düzeyinde Türkiye İş Kurumunun İl/Şube Müdürlüklerine ve Türkiye İş Kurumu web sitesi www.iskur.gov.tr üzerinden 29.05.2023-02.06.2023 tarihleri arasında 5 gün süreyle yapılabilecektir.

 

    3 - Personel alımına    ilişkin    gerekli    şartlar    ve    kontenjan    ekli    tabloda    sunulmaktadır.

 

 

İlanen duyurulur.