İnsan Kaynakları

İş İmkanları

Ortaklığımızın personel ihtiyacı “Kamu Kurum ve Kuruluşlarında İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik” hükümleri kapsamında, Türkiye İş Kurumu kanalıyla karşılanmaktadır.

Bu kapsamda, Ortaklığımızda ihtiyaç duyulan personel unvan, sayı ve nitelikleri Türkiye İş Kurumu tarafından ilan edilerek, başvurular anılan kurum tarafından kabul edilir ve KPSS puan sıralamasına göre sınava katılmaya hak kazanan adayların listesi Ortaklığımıza bildirilir. Türkiye İş Kurumu tarafından Ortaklığımıza bildirilen adaylardan, yazılı-sözlü/mülakat sınav sonucuna göre başarılı olanlar göreve başlatılır.

(ÖNEMLİ UYARI) 

Tarafımıza e-posta yoluyla, profesyonel sosyal paylaşım ağları üzerinden sahte kullanıcı hesabı oluşturarak, marka ve logomuz kullanılarak, sahte işe kabul mektupları ve iş sözleşmeleri düzenleyerek Türkiye Petrolleri adına sahte iş teklifleri yapılarak dolandırıcılık girişiminde bulunulduğu bilgisi ulaşmaktadır. İşe alım süreçlerimizde bu tür yöntemler kullanılmamaktadır. Türkiye Petrolleri işe alım süreçlerinde yazılı ve sözlü sınav yapmakta, iş başvurusu yapan ya da işe alınan kimselerden herhangi bir şekilde para talep etmemektedir. Kişisel bilgilerinizi hiçbir şekilde paylaşmamanızı ve herhangi bir ödeme yapmamanızı, bulunduğunuz ülkedeki yargı veya emniyet birimleriyle irtibata geçmenizi öneririz.